Fotowoltaika - przyszłość energetyki na Twoim dachu

Przyszłość energetyki: fotowoltaika

Rewolucja w pozyskiwaniu energii: wydajne panele słoneczne dostępne dla każdego.

Branża energetyczna na całym świecie już od niemal dwóch dekad przechodzi spektakularną przemianę. Fotowoltaika, traktowana jeszcze w latach dziewięćdziesiątych jako źródło energii o znaczeniu pomijalnym dla światowej ekonomii, staje się coraz istotniejszą składową miksów energetycznych państw na wszystkich kontynentach. Pojemność działających już teraz elektrowni i farm fotowoltaicznych rosła w ostatnich latach w tempie wykładniczym, w 2021 r. osiągając poziom 942 GW. Szacunki mówią, że w 2022 r. na świecie zainstalowane i uruchomione zostaną kolejne elektrownie fotowoltaiczne o łącznej mocy przekraczającej 200 GW. Szacuje się, że w kolejnych latach przyrost będzie jeszcze szybszy. 

Inwestycje w firmowe instalacje fotowoltaiczne w Polsce warto wdrażać jak najszybciej. To najlepszy sposób na wyrównanie w firmowym budżecie rosnących cen prądu i surowców energetycznych oraz zyski w kolejnych latach.

Rewolucja w pozyskiwaniu energii: wydajne panele słoneczne dostępne dla każdego.
Lepsze dziś, bezpieczne jutro
Nie trać czasu
Nie trać czasu

Z HSK SOLAR uruchomisz instalację fotowoltaiczną szybko i bezproblemowo. Korzyści zobaczysz już pierwszego dnia działania instalacji, a jej niezawodność pozwoli Ci na spokojne planowanie przyszłości. 

Zadbaj o przyszły budżet
Zadbaj o przyszły budżet

Rosnące ceny energii i zwiększające się zapotrzebowanie na prąd w Twojej firmie przestaje być problemem. Wyprzedź konkurencję i zapewnij sobie niezależność energetyczną. 

Działasz dla przyszłych pokoleń
Działasz dla przyszłych pokoleń

Niezawodne i wydajne ogniwa fotowoltaiczne to jedna z najlepszych dróg do ograniczania emisji dwutlenku węgla. Zyskujesz, a jednocześnie działasz dla przyszłych pokoleń!

HSK SOLAR
dobrze zaprojektowane
systemy fotowoltaiczne
Pracuj ze specjalistami

To, czy Twoja instalacja fotowoltaiczna przez lata będzie działać optymalnie, zależy od wielu czynników: zastosowanych komponentów, rodzaju konstrukcji i konserwacji. Im większa instalacja, tym większe znaczenie ma przemyślany projekt poparty doświadczeniem i szczegółowymi obliczeniami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Istotne jest także dobranie zabezpieczeń odpowiednich do lokalizacji konstrukcji i charakterystyki prowadzonej przez Ciebie działalności.

Zaufaj ekspertom. HSK SOLAR ma w swoim portfolio realizacje o różnych wielkościach i parametrach, a nasi projektanci i instalatorzy zadbają o bezproblemowe i ekspresowe uruchomienie Twojej instalacji fotowoltaicznej. Współpracujemy z największymi producentami ogniw fotowoltaicznych i falowników. Realizujemy projekty od A do Z, włącznie z pozyskiwaniem finansowania przedsięwzięć.

Doświadczenie w fotowoltaice to gwarancja optymalnych rozwiązań

HSK SOLAR to zespół inżynierów i konstruktorów o wieloletnim doświadczeniu w branży elektrycznej i elektronicznej. Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących zużycie i pozyskiwanie energii jest naszą misją od lat. Dzięki temu doskonale rozumiemy, jak należy projektować i wdrażać systemy optymalnie dopasowane do potrzeb klienta. Dokładna znajomość rynku komponentów instalacji fotowoltaicznych pozwala nam zawsze wybierać rozwiązania, których jakość, efektywność i wytrzymałość odpowiada warunkom, w których produkowany będzie prąd.

Nasze systemy fotowoltaiczne to gwarancja bezawaryjnej pracy i najwyższej wydajności przez kilkadziesiąt lat.

Doświadczenie w fotowoltaice to gwarancja optymalnych rozwiązań
Zarabiaj na słońcu już jutro

Zarabiaj na słońcu już jutro

Wierzymy, że w przypadku instalacji fotowoltaicznych czas to pieniądz. Dlatego nasze wdrożenia realizujemy w taki sposób, żeby czas od podjęcia współpracy do popłynięcia przez instalację pierwszych watów był jak najkrótszy. Projekt fotowoltaiki z HSK SOLAR to:

  • ekspresowy projekt instalacji fotowoltaicznej z kalkulacją jej efektywności;
  • ocena techniczna możliwości montażowych w zależności od nośności i rodzaju powierzchni przeznaczonej pod ogniwa fotowoltaiczne;
  • wygodne formy płatności oraz produkty finansowe pozwalające uruchamiać systemy fotowoltaiczne nawet bez wkładu własnego.

Skontaktuj się z nami i poznaj kalkulację Twojej własnej elektrowni słonecznej. Przekonaj się, ile Twoja firma zaoszczędzi już od pierwszego dnia działania profesjonalnej instalacji fotowoltaicznej.

Wybrane realizacje HSK SOLAR
Skontaktuj się z nami
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.