HSK SOLAR
dobrze zaprojektowane
systemy fotowoltaiczne
Pracuj ze specjalistami

To, czy Twoja instalacja fotowoltaiczna przez lata będzie działać optymalnie, zależy od wielu czynników: zastosowanych komponentów, rodzaju konstrukcji i konserwacji. Im większa instalacja, tym większe znaczenie ma przemyślany projekt poparty doświadczeniem i szczegółowymi obliczeniami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Istotne jest także dobranie zabezpieczeń odpowiednich do lokalizacji konstrukcji i charakterystyki prowadzonej przez Ciebie działalności.

Zaufaj ekspertom. HSK SOLAR ma w swoim portfolio realizacje o różnych wielkościach i parametrach, a nasi projektanci i instalatorzy zadbają o bezproblemowe i ekspresowe uruchomienie Twojej instalacji fotowoltaicznej. Współpracujemy z największymi producentami ogniw fotowoltaicznych i falowników. Realizujemy projekty od A do Z, włącznie z pozyskiwaniem finansowania przedsięwzięć.

Doświadczenie w fotowoltaice to gwarancja optymalnych rozwiązań

HSK SOLAR to zespół inżynierów i konstruktorów o wieloletnim doświadczeniu w branży elektrycznej i elektronicznej. Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących zużycie i pozyskiwanie energii jest naszą misją od lat. Dzięki temu doskonale rozumiemy, jak należy projektować i wdrażać systemy optymalnie dopasowane do potrzeb klienta. Dokładna znajomość rynku komponentów instalacji fotowoltaicznych pozwala nam zawsze wybierać rozwiązania, których jakość, efektywność i wytrzymałość odpowiada warunkom, w których produkowany będzie prąd.

Nasze systemy fotowoltaiczne to gwarancja bezawaryjnej pracy i najwyższej wydajności przez kilkadziesiąt lat.

Doświadczenie w fotowoltaice to gwarancja optymalnych rozwiązań
Zarabiaj na słońcu już jutro

Zarabiaj na słońcu już jutro

Wierzymy, że w przypadku instalacji fotowoltaicznych czas to pieniądz. Dlatego nasze wdrożenia realizujemy w taki sposób, żeby czas od podjęcia współpracy do popłynięcia przez instalację pierwszych watów był jak najkrótszy. Projekt fotowoltaiki z HSK SOLAR to:

  • ekspresowy projekt instalacji fotowoltaicznej z kalkulacją jej efektywności;
  • ocena techniczna możliwości montażowych w zależności od nośności i rodzaju powierzchni przeznaczonej pod ogniwa fotowoltaiczne;
  • wygodne formy płatności oraz produkty finansowe pozwalające uruchamiać systemy fotowoltaiczne nawet bez wkładu własnego.

Skontaktuj się z nami i poznaj kalkulację Twojej własnej elektrowni słonecznej. Przekonaj się, ile Twoja firma zaoszczędzi już od pierwszego dnia działania profesjonalnej instalacji fotowoltaicznej.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.