Pobierz
Realizacje
Służba zdrowia

Szpital Specjalistyczny im. dr. J. Babińskiego
Zespół budynków

Szpital Specjalistyczny im. dr. J. Babińskiego w Krakowie to kompleks zabytkowych budynków wybudowany w pierwszej dekadzie dwudziestego wieku. Obecnie Szpital przechodzi okres renowacji i dostosowywania do nowoczesnych standardów i norm dotyczących budynków Służby zdrowia i użyteczności publicznej. Zarządzający szpitalem postawili sobie za cel podniesienie rentowności całego zespołu budynków porprzez konsekwentne wdrażanie energooszczędnych rozwiązań grzewczych i oświetleniowych.

Instalacja opraw LED od HSK LEDY była więc logicznym wyborem. Oświetlenie z naszej oferty charakteryzuje się rekordowo wysoką wydajnością, dzięki czemu zużycie energii w pomieszczeniach wymagających długotrwałego oświetlenia jest znacznie niższe niż przy użyciu tradycyjnych źródeł światła. Ponadto Oprawy HSK LEDY posiadają atesty PZH potwierdzające wypełnianie wszelkich norm dotyczących oświetlenia. Światło z naszych opraw jest stabilne, nie męczy wzroku i nie powoduje olśnienia. Ponadto szeroka gama naszych produktów pozwala na dobranie oświetlenia do zróżnicowanych przestrzeni: sal szpitalnych, kotytarzy, toalet, pokoi do rozmaitych form terapii oraz gabinetów i biur. 

Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Babińskiego
SPZOZ w Krakowie
ul. Babińskiego 29,
30-393 Kraków

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.