Pobierz
Realizacje
Przemysł

Zakład Elektroniczny Omega
Hale produkcyjne i magazynowe w Morawicy

W nowej siedzibie Zakładu Elektronicznego Omega Sp. z o.o. w Morawicy produkty od HSK LEDY oświetlają dwupoziomowy dział produkcji o powierzchni 2000m kw. Nasze oprawy LED zastosowano jako źródło światła ogólnego w halach produkcyjnych oraz magazynach. Doskonale sprawdziły się w tej funkcji nasze rekordowo wydajne oprawy Aquarius. Oświetlenie stanowisk montażowych zapewniają oprawy Pegaz charakteryzujące się bardzo wysoką efektywnością, emisją światła o stabilnej i przyjemnej dla oka temperaturze barwowej oraz świetnym designem.

Oświetlenie LED sprawdza się w tego typu inwestycjach ze względu na bardzo niskie zużycie energii, stabilną jakość światła oraz wysoką żywotność źródeł światła. Oświetlenie od HSK LEDY przez wiele lat pozostanie stabilne i nie będzie wymagało wymiany źródeł światła, dzięki czemu firma może skupiać się na dalszym dynamicznym rozwoju.

Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.
Morawica 375,
32-084 Morawica

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.