Pobierz
Realizacje
Biura, szkoły, uczelnie i urzędy

Szkoła Podstawowa w Miechowie
Oświetlenie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Miechowie przeszła energomodernizację w ramach projektu pn. "Instalacja systemów energii odnawialnej w gminach Niepołomice, Wieliczka, Skawina oraz Miechów na budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych". W ramach tego zadania, obok wymian okien i drzwi, montażu głowic termostatycznych oraz instalacji fotowoltaicznej i nowoczesnych pieców, zastąpiono wszystkie tradycyjne źródła światła na nowoczesne oprawy LED. 

Oświetlenie zastosowane w Szkole Podstawowej to przede wszystkim oprawy Pegaz, ekonomiczne i bardzo wydajne oprawy LED zaprojektowane przez Studio Triada Design.W klasach dodatkowo zastosowano oprawy Antilia ze specjalnym uchwytem umożliwiającym regulację kąta świecenia, dzięki czemu na tablice skierowany jest dodatkowy, silny strumień światła, nie powodujący efektu olśnienia nawet u uczniów siedzących w pierwszych ławkach. Korytarze oraz kuchnię i stołówkę oświetlono oprawami Aquarius, które charakteryzują się wysoką szczelnością (IP65) oraz odpornością na narażenia mechaniczne IK10. Posiadają one także atesty PZH, dzięki czemu doskonale nadają się do miejsc, gdzie przygotowywana jest żywność.

HSK LEDY udzieliła pełnego wsparcia firmie wykonującej tę termomodernizację na etapie projektu oświetlenia i instalacji oraz przy  tworzeniu dokumentacji powykonawczej, niezbędnej do rozliczeń projektów finansowanych ze źródeł publicznych.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza
ul. Marii Konopnickiej 13, 32-200 Miechów

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.