Pobierz
Realizacje
Biura, szkoły, uczelnie i urzędy

Urząd Gminy i Miasta Miechów
Doświetlenie budynku

Miechowski Urząd Miasta i Gminy przeszedł energomodernizację w ramach projektu pn. "Instalacja systemów energii odnawialnej w gminach Niepołomice, Wieliczka, Skawina oraz Miechów na budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych". W ramach tego zadania zastąpiono wszystkie tradycyjne źródła światła na nowoczesne oprawy LED, dzięki czemu przy zmniejszeniu poboru energii elektrycznej uzyskano znacznie wyższe ilości światła. Jak pisze na swojej stronie internetowej UMiG, doświetlenie budynku miało niebagatelny wpływ na wizerunek instytucji i komfort pracy urzędników.

W Urzędzie Miasta zastosowano głównie panele LED Draco - polskie, niezwykle wydajne oprawy 60x60 cm polecane do pomieszczeń biurowych i przestrzeni Open-Space. Draco świecą równomiernie całą powierzchnią dyfuzora, równomiernie rozprowadzają światło oraz nie powodują efektu olśnienia. Doskonale nadają się jako znacznie wydajniejsze i posiadające dłuższy czas eksploatacji bez wymiany źródeł światła odpowiedniki tradycyjnych paneli 60x60 cm do montażu nastropowego lub w sufitach modułowych. Draco oświetlają w miechowskim Urzędzie Miasta nie tylko gabinety i biura, ale także salę konferencyjną i bufet. W najbardziej prestiżowych pomieszczeniach Urzędu - w gabinetach burmistrzów, zastosowano eleganckie liniowe oprawy Antilia A-96 w matowej, anodowanej obudowie. Za ich wygląd także odpowiada krakowskie Studio Triada Design. Zachowując niewielkie rozmiary zapewniają one równomierne i zapewniające komfort pracy oświetlenie nawet w dużych pomieszczeniach.

HSK LEDY udzieliła pełnego wsparcia firmie wykonującej tę termomodernizację na etapie projektu oświetlenia i instalacji oraz przy  tworzeniu dokumentacji powykonawczej, niezbędnej do rozliczeń projektów finansowanych ze źródeł publicznych. 

Urząd Gminy i Miasta Miechów
ul. Henryka Sienkiewicza 25, 32-200 Miechów

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.