Pobierz
Realizacje
Służba zdrowia

Oświetlenie gabinetów dentystycznych
Stomatologia 32 w Krakowie

Oprawy LED dla stomatologii muszą charakteryzować się nie tylko wysoką estetyką i wydajnością, ale także spełnianiem norm BHP i bardzo wysokim współczynnikiem oddawania barw Ra. To dzięki niemu dentysta może precyzyjnie dopasować odcień wypełnień i ocenić stan zdrowia zębów. Ponadto oprawy takie nie mogą emitować promieniowania UV, aby materiały dentystyczne nie utwardzały się samoczynnie. Wszystkie te cechy spełniane są przez nasze oświetlenie. To w połączeniu z bezkompromisowym designem opraw Antilia i Leo zadecydowało o wyborze naszego oświetlenia do realizacji wnętrz jednego z najbardziej innowacyjnych gabinetów dentystycznych w Krakowie. 

Zastosowane oprawy emitują stabilne, intensywne światło gwarantujące komfortowe warunki pracy dla całego zespołu Nowej Stomatologii. Zadbano oczywiście także o komfort pacjentów. Wszystkie oprawy liniowe Antilia znajdujące się nad stanowiskami stomatologicznymi wyposażono w system sterowania natężeniem Dali, żeby zapewnić komfort wzrokowy i brak efektu olśnienia nawet w trakcie długich procedur, podczas których pacjent przebywa w pozycji horyzotnalnej. Możliwość płynnego ściemniania opraw przy zastosowaniu dużej liczby opraw gwarantuje, że ilość światła w gabinetach jest odpowiednia do pracy i nie przeszkadza pacjentom w oglądaniu filmów na ekranach zamontowanych na suficie. 

Projekt wnętrz: Avocado Concept

32 Nowa Stomatologia
Biurowiec Edison
Armii Krajowej 18
30-150 Kraków

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.