Pobierz
Realizacje
Służba zdrowia

Centrum Pediatrii w Sosnowcu
Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu przechodzi dynamiczne zmiany. W tym roku modernizację i rozbudowę przeszło Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. W pomieszczeniach tego oddziału zadbano o dostarczanie młodym pacjentom dużej ilości światła dzięki dużym oknom, świetlikowi nad hallem głównym oraz instalacji oświetlenia LED. W tej realizacji ważnym zadaniem było dostarczenie opraw oświetleniowych o odporności obudowy i dyfuzora wzmocnionej do poziomu IK10, niemożliwych do zdemontowania czy otwarcia bez specjalistycznych narzędzi. Ponadto w pokojach znalazły się oprawy, które nocą emitują przytłumione światło, dające pacjentom poczucie bezpieczeństwa, a personelowi możliwość prowadzenia obserwacji bez zakłócania snu dzieci. 

Dzięki zastosowaniu w całym oddziale oświetlenia LED od firmy HSK, osiągnięto znaczne oszczędności w zużyciu energii. Ponadto pacjenci nawet w miesiącach zimowych nie będą odczuwać niedoboru światła.

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.
ul. Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.