Pobierz
Realizacje
Obiekty sportowe i rekreacyjne

Leopark Poznań
Bawialnia w stylu Starego Browaru

W słynnym poznańskim kompleksie handlowym Stary Browar otwarto centrum zabaw dziecięcych należące do sieci Leopark. Wnętrza wypełnione wymyślnymi urządzeniami do zabaw, torami przeszkód, zjeżdżalniami i tunelami urządzono w charakterystycznym dla całego budynku stylu retro. Oświetlenie tego obiektu wymagało jednoczenie spełniania norm obowiązujących w miejscach publicznych i przestrzeniach przeznaczonych dla dzieci, oraz dopasowania wszystkich opraw do projektu wnętrz. Na potrzeby tego projektu, dostarczyliśmy superwydajne (nawet 125lm/W) i niewymagające konserwacji hermetyczne oprawy Aquarius oraz panele Saturn. Część z nich, zgodnie z przepisami bezpieczeństwa wyposażyliśmy we wbudowane moduły awaryjne z atestami CNBOP. Ponadto stworzyliśmy serię opraw specjalnych, w tym dwustronne szyldy z napisami informacyjnymi w metalowych owalnych kasetonach, pasujące do nich oprawy w stylu latarń ulicznych oraz oczka wpuszczane w okrągłą ramę wejściową z możliwością sterowania natężeniem światła.

Efekty pracy zespołu konstruktorów i inżynierów HSK LEDY włożonej w stworzenie opraw zgodnych z wizją architektów a jednocześnie bezpiecznych i efektywnych widać gołym okiem. Leopark Poznań to jedno z miejsc, przyciągają wzrok.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Leopark Poznań.

Leopark Poznań
Stary Browar, Pasaż 0
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań

https://www.facebook.com/Leopark.Poznan/

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.