Pobierz
Realizacje
Salony samochodowe

SALON HONDA KRĘŻEL & KRĘŻEL
Autoryzowany dealer samochodów

Autoryzowany dealer samochodów marki Honda modernizując swój salon przy ulicy Jana Pawła II w Krakowie przeprowadził także kompletną wymianę oświetlenia na LED. Dostarczone przez nas oprawy spełniły wymagania marki oraz właściciela salonu. Całość została zalana jednolitym, stabilnym światłem przyjemnym dla oczu i zapewniającym doskonałe odwzorowanie koloru oświetlanych karoserii. Dzięki temu żaden klient nie poczuje się zaskoczony kolorem swojego nowego pojazdu, gdy zobaczy go po w świetle dziennym, po wyjechaniu z salonu. 

W części głównej salonu zastosowaliśmy superwydajne oprawy zwieszane HERCULES o minimalistycznym wyglądzie i nowoczesnym układzie optycznym, w którym moduł LED chroniony jest przed zabrudzeniami specjalną osłoną wbudowaną w oprawę, a masywny radiator gwarantuje chłodzenie diody, konieczne dla zachowania jej właściwości przez wiele lat. W przestrzeniach o obniżonym architektonicznie suficie zainstalowano oprawy SATURN - okrągłe, superpłaskie panele LED emitujące bardzo szeroki i równomierny strumień światła. Nasz dział projektowania oświetlenia zadbał o rozłożenie opraw w taki sposób, żeby cała powierzchnia salonu była oświetlona intensywnie i jednolicie. 

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.