Pobierz
Realizacje
budynki wielorodzinne i hotele

Apartamenty Augustiańska 
Dwufunkcyjne oświetlenie LED do niskich korytarzy

Nowa inwestycja w sercu krakowskiego Kazimierza to apartamentowiec nawiązujący zewnętrzną elewacją do historycznej zabudowy na rogu ulic Augustiańskiej i Węgłowej. Elegancki hall z recepcją oraz klatki schodowe i ciągi komunikacyjne w całym budynku zostały oświetlone naszymi oprawami LED. W niskich korytarzach zastosowano superpłaskie okrągłe panele LED SATURN charakteryzujące się szerokim kątem rozsyłu światła, stabilną, przyjemną temperaturą barwową oraz bardzo wysoką równomiernością emitowanego światła, dzięki czemu cała powierzchnia eleganckich podłóg ze szlachetnego kamienia jest idealnie oświetlona.  Klatki schodowe, spoczniki i wejścia do wind wyposażono w analogiczne panele LED o średnicy 60cm, montowane nastropowo z uwagi na lite sufity. Dodatkowo do hallu dostarczono ozdobne żyrandole z drobnych kryształków, doskonale pasujące do klasycznego stylu wykończenia wnętrza.

We wszystkich pomieszczeniach zastosowano czujniki ruchu oraz wbudowane moduły zasilania awaryjnego z dopuszczeniami CNBOP. Dzięki temu ciągi komunikacyjne zachowały minimalistyczną estetykę, a jednocześnie spełniają wszelkie normy dotyczące natężeń oświetlenia oraz wyposażenia w oświetlenie ewakuacyjne – odbiory budynku zostały przeprowadzone bez zastrzeżeń, a mieszkańcy poruszają się po budynku komfortowo i bezpiecznie.

Apartamenty Augustiańska 

ul. Augustiańska 24 LU1,
31-064 Kraków
http://www.augustianska.pl/

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.