Pobierz
Realizacje
Biura, szkoły, uczelnie i urzędy

Centrum szkoleniowe Clico w Krakowie    
Inteligentne oświetlenie i najlepsza architektura

Nasze oświetlenie trafiło do kolejnej lokalizacji Clico sp. z o.o. – jednej z najprężniej działających firm na polskim rynku cyberbezpieczeństwa i zabezpieczeń sieciowych. Po udanej realizacji opartej na naszych oprawach Antilia A-69 i autorskim systemie zarządzania oświetleniem w warszawskiej siedzibie firmy w Centrum Praskim Koneser, nadszedł czas na oświetlenie wnętrz zlokalizowanego w Krakowie centrum szkoleniowego Clico. Architekt Wojciech Frań z Terra Studio wyposażył wnętrza biura przy ul. Oleandry w zróżnicowane oświetlenie pełniące zarówno funkcje estetyczne jak i użytkowe. Nasze oprawy liniowe Antilia A-69-P w czarnym matowym profilu z zasilaniem DALI stanowią podstawę oświetlenia wszystkich pomieszczeń firmy. W zależności od pory dnia i potrzeb użytkowników można dowolnie sciemniać je za pomocą zainstalowanych na ścianach przycisków oraz aplikacji mobilnej. 
W projekcie znalazły się także dizajnerskie oprawy dekoracyjne oraz specjalistyczne oprawy wykonane z dźwiękochłonnych materiałów, które oprócz doskonałego efektu wizualnego zapewniają tłumienie dźwięku i poprawienie akustyki sali konferencyjnej firmy.
Projektant biura podkreśla, że oprawy Antilia A-69 sprawdzają się już w kolejnym projekcie dzięki temu, że nasz autorski profil pozwala na dużą elastyczność w zakresie zasilania i sterowania oprawą jednocześnie gwarantując, że oprawa świeci intensywnym, jednorodnym światłem bez cieni na dyfuzorze. Oprawy dzięki przemyślanemu systemowi chłodzenia są bezawaryjne i nawet po wielu latach eksploatacji nie tracą parametrów.
 

Centrum szkoleń CLICO

Oleandry 2, 30-063 Kraków

www.clico.pl

Architekt: Wojciech Frań, Terrastudio

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.