Pobierz
Realizacje
Salony samochodowe

Toyota ANWA Kraków
Oświetlenie salonu samochodowego w wysokim budynku

Oświetlenie salonów sprzedaży i innych obiektów należących do sieci dilerskich największych światowych marek samochodowych to zadanie, w którym doskonale sprawdza się oświetlenie LED. W przypadku tego salonu samochodowego, przeprowadzona została seria testów, w trakcie której okazało się, że nasze oprawy HERCULES z soczewkowym układem optycznym dają najelpszy efekt wizualny przy jednoczesnej wyraźnej redukcji zużycia energii w stosunku do używanych wczesniej opraw metalohalogenowych.

Biała chłodna temperatura światła, wysoki współczynnik oddawania barw, a co najważniejsze, kąt rozsyłu, który gwarantuje równomierność i wysoką intensywność nawet przy montażu na wysokości ponad 5 metrów sprawdzają się doskonale zarówno dla pracowników jak i klientów serwisu. Tak dobrane oświetlenie wydobywa z aut to, co najatrakcyjniejsze, a dodatkowo gwarantuje, że barwa lakieru wybrana w salonie będzie identyczna w naturalnym świetle słonecznym.

ANWA Toyota
Aleja Pokoju 5
31-564 Kraków

https://www.toyota.anwa.eu/

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.