Pobierz
Realizacje
Dezynfekcja UV-Care

Instytut Zdrowia Sofra
Kompletny system dezynfekcyjny

Ograniczenia działalności hoteli i restauracji wprowadzone w kwietniu związku z pandemią koronawirusa sprawiły, że cała branża hotelarska zaczęła poszukiwać nowych rozwiązań. Instytuty zdrowia Sofra poprosiły HSK LEDY z prośbą o pomoc w opracowaniu i wdrożeniu nowych procedur sprzątania i dezynfekcji opartej na promiennikach UV-C, które zwiększą bezpieczeństwo gości i pracowników oraz pozwolą wykluczyć ryzyko przymusowego zamknięcia obiektów w przypadku pojawienia się infekcji wśród gości. Na podstawie analizy potrzeb czasowych i funkcjonalnych zaprojektowaliśmy kompleksowy system dezynfekcji, który za pomocą dezynfektorów mobilnych oraz opraw sufitowych i naściennych z lampami UV-C wysokiej jakości umożliwia szybką i skuteczną dezynfekcję wszystkich pomieszczeń.

Pokoje gości dezynfekowane są wysokiej mocy urządzeniami mobilnymi UV-Care Mobile 4x80W. Ich wysoka wydajność pozwoliła włącyć skuteczną dezynfekcję antywirusową w proces sprzątania pokoi bez zakłócenia czasu jego realizacji. Przestrzenie wspólne jak jadalnie dezynfekowane są każdorazowo po posiłkach, co dodatkowo chroni obsługę hotelu przez wirusem SARS-CoV-2. Zadbano także o dezynfekcję sal zabiegowych i gabinetów lekarskich oświetleniem dezynfekcyjnym sufitowym i naściennym. Dzięki niemu każdy kolejny kuracjusz wchodzi do czystych i bezpiecznych pomieszczeń.

Sofra Instytut Zdrowia w Mielnie

ul. Józefa Chełmońskiego 2, 76-032 Mielno

https://sofra.com.pl/

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.