Pobierz
Realizacje
Dezynfekcja UV-Care

Zespół Szkół Specjalnych im. L. J. Kerna
Dezynfekcja mobilna

Zespół Szkół Specjalnych przy ul. Ułanów w Krakowie prowadzi działalność edukacyjną, terapeutyczną i opiekuńczą dla dzieci z różnego rodzaju upośledzeniami. Szkoły takie jak ta nie są całkowicie zamykane nawet w okresach, kiedy w całym kraju wprowadzane są znaczne ograniczenia działalności firm i instytucji, co wynika z tego, że część uczniów i uczennic szkół specjalnych nie jest w stanie korzystać z nauczania online. Nawet kilkutygodniowe przerwy w rehabilitacji fizycznej i społecznej mogą dla nich być bardzo trudnym przeżyciem. Dlatego szkoła bez wahania zdecydowała się na wyposażenie się w mobilne urządzenie do ekspresowej dezynfekcji UV-Care Mobile MB-150-4x80W. Dodatkowo do szkoły przekazana została oprawa Antilia Quick o uproszczonym systemie sterowania i mocy 80W. 

Szkoła odkaża między zajęciami i po godzinach pracy wszystkie pomieszczenia, z których korzystają dzieci. Urządzenia Mobile sprawdzają się zarówno w typowych salach jak świetlice, pokoje lekcyjne czy korytarze, jak i w salach do fizjoterapii, rehabilitacji i ćwiczeń fizycznych. Mobile UV-Care pozwala także na dezynfekcję sali do hydroterapii, dzięki czemu kolejni korzystający z tej formy pracy mogą czuć się bezpiecznie. 

 

Zespół Szkół Specjalnych im. Ludwika Jerzego Kerna

Ułanów 25, 31-450 Kraków

http://ulanow25.pl/

 

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.