Pobierz
Realizacje
Dezynfekcja UV-Care

Arena Kraków - Mała Hala
dezynfekcja korytarzy i szatni

Firma HSK Ledy kontynuuje współpracę z Areną Kraków - największą i najnowocześniejszą halą widowiskowo-sportową w Polsce. W szatniach i korytarzach Małej Hali TAURON Areny Kraków zainstalowano nasze urządzenia sufitowe Draco D-66-UVC, które dezynfekują powietrze i powierzchnie światłem ultrafioletowym UV-C. Dzięki nim możliwe jest ekspresowe odkażanie szatni, z których korzystają wszyscy użytkownicy boisk treningowych w Arenie. Kompletną dezynfekcję można przeprowadzić w bardzo krótkim czasie (na przykład: w pomieszczeniu o wymiarach 3x3 m  wystarczy 20 minut pracy pojedynczej oprawy sufitowej Draco 4x18W), dzięki czemu kolejni użytkownicy obiektu nie są narażeni na zakażenie wirusem SARS-CoV-2. 

Dodatkowo Tauron Arena Kraków korzysta z mobilnych urządzeń dezynfekujących Mobile UV-Care, które można z łatwością przewozić między pomieszczeniami. Wysoka moc urządzeń pozwala na dezynfekcję powietrza, podłóg i ścian w hali sportowej, można też wykorzystywać je do ekspresowego odkażania sprzętu sportowego jak piłki czy maty.

Wynajmujący przestrzeń Małej Hali doceniają ten dodatkowy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa grupom, które korzystają z obiektu po sobie. 

TAURON Arena Kraków

Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków

www.tauronarenakrakow.pl 

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.